درباره ما

شرکت فرآورده های نفتی آترود یک شرکت بین المللی است که همواره از پیشروان صنعت در فرمولاسیون، تولید و فروش و صادرات روانکار ها و محصولات شیمیایی بوده است. آترود در دهه 90 میلادی فعالیت خود را در آسیا و خاورمیانه با افتتاح چندین کارخانه در کشورهای امارات متحده عربی، ایران، سودان و مراکش آغاز نمود. محصولات تولیدی شرکت در تمام کارخانجات تحت نظارت و کنترل کیفی آترود بین الملل و مطابق با آخرین استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API)، انجمن مهندسین خودرو (SAE) و منطبق با آزمون های انجمن مواد و آزمون آمریکا (ASTM) بوده و شامل موارد زیر می باشد:

    -روغن موتور خودروهای سبک و سنگین
    -روغن های صنعتی
    -روغن ترمز
    -روغن دنده (واسکازین)
    -روغن های هیدرولیک
    -گریس
    -ضدیخ- ضدجوش
    -فیلتر روغن
    -فرآورده های خاص نفتی
    -مکمل های روغن و سوخت


آترود در طول چند دهه فعالیت تولیدی صنعتی، همواره با پشتوانه تحقیق و توسعه، موفق به کشف راهکارهایی جهت رفع نیاز های صنایع مختلف بخصوص در زمینه تریبولوژی و روانکاری گردیده است. در حال حاضر شرکت آترود توانسته با حضور در بازارهای جهانی به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس، امارات متحده عربی، سودان، مراکش، کویت، اسپانیا و ایران نظر ملیونها مصرف کننده را به خود جلب نماید.


بیانیه
شركت فرآورده های نفتی آترود يك شركت تولید کننده روانکارهای معدنی و غیرمعدنی و سایر ملزومات صنایع خودرو است كه با هدايت كارآ و كارآمد سرمايه بخش خصوصي و با بهره گیری از تجربیات چند دهه مديريت و مهندسي، می کوشد با تحلیل هوشمندانه شرایط بازار، محصولاتی متناسب با نیاز های مشتریان و صنایع تولید و با توسعه صادرات به بازارهای جهانی، شرایط رشد و ارتقاء این صنعت را فراهم آورد.
شركت، با اتكاء بر كاركنان توانمند خود بعنوان سرمایه ای سرشار از تلاش و پويايي و بهره گيري از قابليت هاي علمي و فني آنها و با تكيه بر كارنامه درخشان سوابق عملكردي خود و با توجه ویژه به حفظ محيط زيست و اتخاذ تدابير ايمني محيط كار، ارتقاء و تعالي روزافزون را وجهه همت خود قرار داده وخلق ارزش براي مشتريان و انجام امور خیرخواهانه در جهت پدیدآوری امکانات در مناطق محروم را جوهره تمامي فعاليت هاي خود مي داند.

ما ضمن توسعه حقوق کارکنان  که برابر و همسنگ با حقوق و ارزش های مشتریان شرکت است، مي كوشيم :
   -اصول اخلاقی و احترام متقابل را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار دهیم.
   -خواسته ها و نيازهاي مشتريان را در كانون توجه قرار داده و سود و زیان ایشان را سود و زیان خود بدانیم.
   -به بهبود مستمر كيفيت محصولات و خدمات متعهد باشیم.
   -در بكارگيري تكنولوژي روز پيشرو باشيم .
   -با تقويت سرمايه اجتماعي و بهبود مستمر فرآيندهاي سازماني در قالب اتخاذ سيستم هاي نوين مديريت و تعالي سازماني ، بر بهره وري كاركنان بيافزاييم.
   -در امر حفظ محيط زيست و تقويت بنيان ها و ارزشهاي اجتماعي و ايجاد محيطي پاك و ايمن به عنوان میراث آیندگان، به وظایف انسانی خود عمل نماييم.
   -در حوزه‌های امور خیریه با حرکت در راستای رفع محرومیت و ایجاد امکانات تحصیلی-آموزشی در سطح ملی و جهانی، اندیشه والای کمک به همنوع را ترویج ‌نماییم.

شركت، راهبرد عملی سالهاي آتی در حوزه هاي كسب و كار خود  را به اين شرح عنوان می دارد :
  - جلب رضایت بی قید و شرط مشتریان
  - توسعه فعالیتهای تولید در بعد  کیفی و کمّی
  - توسعه فعالیتهای پخش و خدمات نوین به مشتریان از طریق یکپارچه سازی شعب و گسترش مناطق تحت پوشش
  - سرمايه گذاري در فرآورده های خاص مورد نیاز صنایع
  - توسعه صادرات و گسترش بازارهای بین المللی
  - توسعه فعاليت در حوزه مشاوره و مطالعات مهندسي
  - انطباق فعالیت ها با استانداردهای بین المللی
  - حمایت از رشد فردی وحرفه ای  و اشتراک و انتقال دانش و تجربیات همکارانایمیل:
موضوع:
پیغام:

امارات متحده عربی

info@atrod.com
0097165310441

با مادر تماس باشید